UNHOOKED.PL

Blog

#jedzenie

Saro

Saro oferuje pyszne sycylijskie słodkie przysmaki, lody oraz najlepsze w okolicy espresso. To idealne miejsce na śniadanie lub lunch. Polecamy!


#sklepy

Sklepy w okolicy Lo Stagnone

Często dostajemy od Was pytania jak daleko jest do najbliższego sklepu lub gdzie można się dobrze zaopatrzyć, w tym poście opiszemy to zagadnienie.


#jedzenie

Assud Mozia Trattoria Pizzeria

Assud oferuje pyszne owoce morza, makarony, przystawki, desery i wiele więcej. Położona jest nieopodal naturalnego rezerwatu Stagnone. Jest to dobry wybór na kolację. Polecamy!


#jedzenie

Locanda dei Poeti

Locanda Dei Poeti to miejsce, w którym królują dania wegańskie jednak restauracja kieruje swoją propozycję do wszystkich, którzy pragną cieszyć się zdrowym i naturalnym jedzeniem.


#jedzenie

La Vineria - wegetariański raj

W La Vineria nie znajdziesz tradycyjnego menu à la carte, ponieważ tutaj serwowane są tylko te potrawy, które Mamma Vita postanowiła przygotować danego dnia


#zwiedzanie

Scala dei Turchi - Białe Schody Turków

Scala dei Turchi to formacja skalna położona niedaleko Realmonte. Ten biały klif w kształcie schodów, zbudowany z miękkiego wapienia i marglu, opada bezpośrednio do lazurowych wód Morza Śródziemnego.