UNHOOKED.PL

O nas

Szkoła UNHOOKED to świetne miejsce do rozpoczęcia przygody z kitesurfingiem za granicą. Nasz spot gwarantuje szybki i bezpieczny progres, a my zarazimy Cię pasją i zajawką!

Szkoła kitesurfingu na Sycylii

Dlaczego Lo Stagnone?

Mieliśmy okazję odwiedzić wiele spotów w Polsce i na świecie, ale to właśnie sycylijska laguna skradła nasze serce i oczarowała nas na tyle, że postanowiliśmy się przeprowadzić. Dlaczego i Tobie polecamy tu wpaść?

Szkoła kitesurfingu na Sycylii

Dlaczego my?

Nie mamy aspiracji do stworzenia korpo-szkółki ani dużej firmy. Zależy nam na dobrym kontakcie z kursantami, przyjemnym spędzeniu czasu i dzieleniu się swoją pasją. Jeśli chcesz nauczyć się nowego sportu i przy okazji poznać fajnych ludzi dobrze trafiłeś/aś ;)

Organizujemy darmowe transfery z lotniska w Trapani! Jeśli lądujesz w Palermo również dowieziemy Cię na miejsce.

Pomagamy w załatwieniu noclegu. Śmiało dzwońcie lub piszcie w tej sprawie.

Uczymy na każdym poziomie zaawansowania - nie ważne czy chcesz zrobić swój pierwszy hals, pragniesz nauczyć się skoków przez zenit, czy chcesz zacząć przekładać hapeki - pomożemy :)

Rozliczamy się uczciwie - szkolimy tylko wtedy kiedy warunki są dobre (wystarczająco mocno wieje) a Ty płacisz tylko za wypływane godziny.

Mamy tegoroczny sprzęt 2023 - będzie więc on przyjemny i łatwy w użyciu a prawdopodobieństwo awarii bardzo niskie. Szkolimy na najnowszym sprzęcie F-One.

Zapisz się na kurs kite na Sycylii