UNHOOKED.PL

La Vineria

W samym sercu Marsali, ukryty jak rodzinny skarb, znajduje się lokal prowadzony przez Mamę Vitę oraz jej syna Benny'ego. W La Vineria nie znajdziesz tradycyjnego menu à la carte, ponieważ tutaj serwowane są tylko te potrawy, które Mamma Vita postanowiła przygotować danego dnia. Autentyczne, domowe potrawy w stylu sicilijskim czekają, by zaskoczyć Twoje kubki smakowe każdego dnia.

Świetna restauracja w sercu Marsali

Benny Maggio, mający 32 lata, z dwunastoletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej, pełni rolę Maître. Z kolei serce kuchni bije dzięki Mamie Vita, która od 40 lat perfekcjonuje swoje umiejętności kulinarne.

Oceniający na Google Maps zachwycają się La Vineria, przyznając jej imponującą średnią ocen 4,9. Wielu z nich zwraca uwagę na niesamowite opcje wegetariańskie oraz doskonałe wino z regionu Marsali. Szczególnie polecane jest menu degustacyjne, które oferuje różnorodność smaków w atrakcyjnej cenie.

Nie można również nie zwrócić uwagi na doskonałe wino serwowane w restauracji. Goście podkreślają, że jest to "najlepsze wino, jakie mieli okazję próbować na Sicilii", a do tego w bardzo rozsądnej cenie. W dodatku Benny często oferuje degustację specjalnej selekcji wina marsali, które z pewnością pozostawi niezapomniane wrażenia.

Podsumowując, jeśli pragniesz prawdziwego smaku Sicilii, La Vineria to miejsce, które musisz odwiedzić. Dzięki połączeniu tradycyjnej kuchni sicilijskiej, serdeczności gospodarzy i autentycznego klimatu, każda wizyta w tej restauracji staje się niezapomnianym doświadczeniem. Brava Mamma Vita, bravo Benny - La Vineria to prawdziwa perła w koronie marsalskiej gastronomii! 🍷🍝🌞


Opublikowano:

Tagi: jedzenie