UNHOOKED.PL

Sklepy w okolicy Lo Stagnone

Często dostajemy od Was pytania jak daleko jest do najbliższego sklepu lub gdzie można się dobrze zaopatrzyć, w tym poście opiszemy to zagadnienie. Sklepy są w kolejności od najbliższego od spotu.

W niektórych z wymienionych sklepów obowiązuje sjesta więc warto sprawdzić godziny otwarcia w Google Maps. W niedzielę część sklepów jest zamknięta.

Na Sycylii stacje benzynowe oraz skepy są zamknięte w nocy także warto się przygotować bo w nocy raczej nic nie kupicie.

We wszystkich wymienionych sklepach można płacić kartą.

Papierosy można kupić tylko w sklepach Tabacchi!

Mini Market

Sklep mini market

Sklep znajduje się bardzo blisko przy spocie, jako że jest to "mini market" znajdziesz tam jedynie podstawowe produkty a ceny są nieco wyższe niż w normalnych sklepach. Mini Market posiada kilka lodówek z zimnymi napojami.

Lokalizacja: https://goo.gl/maps/kmzg5pcTaaNAXjow8

Carrefour

Sklep carrefour

Jest to bardzo popularny sklep z szerokim asortymentem oraz dobrymi cenami. Obok znajduje się dobrze zaopatrzony sklep mięsny. Jeżeli nie chcecie robić ogromnych zakupów jest to dobry wybór.

Lokalizacja: https://goo.gl/maps/PpoHdHoz3eGRfpUg7

Sisa

Duży supermarket - znajdziecie tu wszystko co do życia potrzebne :) Na duże zakupy polecamy się wybrać tutaj bo jest jeszcze taniej niż w carrefour oraz wybór jest większy.

Lokalizacja: https://goo.gl/maps/tHwQFUEV53SuVYCc6


Opublikowano:

Tagi: sklepy