UNHOOKED.PL

Progress Campy

Jeśli interesuje Cię aktywny wypoczynek połączony z nauką kitesurfingu, to nie może Cię ominąć oferta Progres Campu organizowanego przez naszą szkołę na Sycylii w Lo Stagnone. Nasz camp to nie tylko zajęcia z instruktorami, ale także zakwaterowanie, wspólne kolacje, wycieczki fakultatywne i wiele innych atrakcji. Spot Lo Stagnone to idealne miejsce do uprawiania kitesurfingu, a dzięki płaskiej i płytkiej wodzie jest to także doskonałe miejsce dla początkujących. Dzięki grupom 2 osobowym prowadzonym przez naszych instruktorów, każdy znajdzie odpowiednie zajęcia dostosowane do swojego poziomu zaawansowania. Zapraszamy zarówno osoby początkujące, jak i te, które chcą poszerzyć swoje umiejętności. Na naszym campie na Sycylii nie tylko poprawisz swoje umiejętności w kitesurfingu, ale również spędzisz niezapomniane chwile wśród doborowego towarzystwa.

Terminy:

Dlaczego camp z nami?

Progres camp z unhooked.pl to idealna opcja jeśli lubisz żyć w grupie i wspólnie przeżywać piękne i niezapomniane chwile. Naszym motywem przewodnim będzie oczywiście kitesurfing i wykorzystamy każdy podmuch wiatru ale i przez resztę czasu zadbamy aby nie było nudno. Nie czekaj ani chwili dłużej i zapisz się już dziś!

Dla kogo jest nasz camp?

Nasz camp jest przeznaczony dla ludzi w każdym wieku którzy lubią aktywnie spędzać czas i poznawać nowych ludzi. Niezależnie czy dopiero usłyszałeś czym jest kitesufing, stawiasz już pierwsze kroki, czy chcesz nauczyć się nowych tricków - dobrze trafiłeś/trafiłaś! Przekażemy Ci naszą wiedzę oraz pasję do kitesurfingu!

Dlaczego Sycylia?

Spot Lo Stagnone na Sycylii jest doskonałym miejscem do uprawiania kitesurfingu. Płaska i płytka woda powoduje, że jest tu bardzo bezpiecznie a progres jaki tu osiągniesz jest o wiele większy niż na zafalowanych czy zatłoczonych spotach na świecie. Bardzo ciepły klimat pozwala przez dużą część sezonu pływać bez pianek. Lotnisko, które znajduje się w pobliżu gwarantuje szybką podróż z Polski (około 2,5 godziny).

Jak wyglądają zajęcia z Kitesurfingu na PROGRES CAMP?

Zajęcia z kitesurfingu prowadzone będą w grupach 2 osobowych. Grupy będą podzielone ze względu na poziom zaawansowania. Każda grupa będzie prowadzona przez jednego z naszych doświadczonych instruktorów. Dla zaawansowanych prowadzone będą warsztaty freestyle, oldschool i big air.

Lekcja radio kite - Maciek i Kuba

Co dodatkowo?

Jeśli wypływałeś już swoje godziny z pakietu ale nadal masz ochotę chłonąć wiedzę, możesz wykupić lekcje indywidualne w cenie 60 euro za godzinę lub lekcje grupowe 50 euro za godzinę. Jeśli masz ochotę po prostu sobie popływać zawsze możesz wypożyczyć od nas sprzęt w cenie 70 euro za dzień.

Zakwaterowanie

Apartamenty, w których będziecie zakwaterowani są w bardzo fajnym standardzie i położone są niedaleko spotu. Znajdują się w nich pokoje dwuosobowe. Każdy apartament wyposażony jest we własną kuchnię, toaletę, wi-fi i klimatyzację.

Kite trick - frontroll unhooked

Loty

Najlepsze połączenia obsługuje linia Ryanair. Loty kursują z czterech miast w Polsce.

Nasze campy organizowane są od poniedziałku do poniedziałku z uwagi na najepsze połączenia lotnicze.

Wizzair posiada w ofercie również loty do Katanii z trzech miast w polsce (Warszawa, Kraków, Katowice). Katania oddalona jest od naszego spotu około 3,5 godziny drogi samochodem.

Transfery

Lądując na lotnisku w Palermo możesz dostać się do nas na różne sposoby:

Cena za wyjazd to 900 EUR

Cena zawiera

  • 8 godzin kursu kite
  • 7 nocy w apartamencie
  • 3 kolacje
  • wspólne imprezy
  • wycieczki w bezwietrzne dni
  • zdjęcia i filmy z zajęć

Cena nie zawiera

  • Przelotu na Sycylię
  • Ubezpieczenia OC
  • Wycieczki fakultatywne

Railey to blind przy zachodzącym Sycylijskim słońcu

Zapisz się już dziś!

Opcjonalnie
Opcjonalnie