UNHOOKED

Szkoła UNHOOKED to najlepsze miejsce do rozpoczęcia przygody z Kitesurfingiem. Nasz spot gwarantuje szybki i bezpieczny progres a my zarazimy Cię zajawką i paską do kitesurfingu.

Skontaktuj się z Kubą

Kuba Świtalski

Instruktor i pasjonat kitesurfingu od ponad 10 lat. Poza kajtem trochę snowboardu, trochę montażu video, trochę pracy na kompie, czasem i fotograf. Niepoprawny optymista.

Skontaktuj się z Maćkiem

Maciej Brożek

Absolwent AWF Wrocław. Wieloletnie doświadczenie w pracy jako instruktor kitesurfingu oraz narciarstwa. Pozytywne nastawienie do Świata w połączeniu z solidną zajawką. Just taste it!

Nasz spot na Sycylii

Dlaczego Lo Stagnone?

Byliśmy na wielu spotach w Polsce i na Świecie ale Sycylijska laguna oczarowała nas na tyle, że przeprowadziliśmy się tutaj. Dlaczego i Tobie polecamy tu wpaść?


Dlaczego warto wybrać szkołę unhooked

Dlaczego my?

Nie mamy aspiracji do stworzenia korpo-szkółki ani dużej firmy. Zależy nam na dobrym kontakcie z kursantami, przyjemnym spędzeniu czasu i dzieleniu się swoją pasją. Jeżeli zależy Ci na nauce nowego sportu a przy okazji poznaniu fajnych ludzi, dobrze trafiłeś/trafiłaś :)

Organizujemy darmowe transfery z lotniska w Trapani! Jeśli lądujesz w Palermo również przywieziemy Cię na miejsce.

Pomagamy w załatwieniu noclegu. Śmiało dzwońcie lub piszcie w tej sprawie.

Uczymy na każdym poziomie zaawansowania - nie ważne czy chcesz zrobić swój pierwszy hals, pragniesz nauczyć się skoków przez zenit, czy chcesz zacząć przekładać hapeki - pomożemy :)

Rozliczamy się uczciwie - szkolimy tylko wtedy kiedy warunki są dobre (wystarczająco mocno wieje) a Ty płacisz tylko za wypływane godziny.

Mamy tegoroczny sprzęt 2019 - będzie więc przyjemny w użyciu i raczej nie spotkają nas nie miłe niespodzianki związane z awarią sprzętu. Szkolimy na najnowszym sprzęcie Cabrinha 2019.


Zapisz się na kurs kite w Lo Stagnone