Przedsezonowa promocja na kurs kitesurfingu na Sycylii!

Chcesz nauczyć się kitesurfingu na Sycylii? Jesteś w dobrym miejscu. Szkoła UNHOOKED to doskonałe miejsce do rozpoczęcia przygody z Kitesurfingiem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pasji do kitesurfingu prowadzone przez nas szkolenia gwarantują szybki i bezpieczny progres.

Jeżeli zdecydujesz się zapisać do 28 kwietnia, mamy dla Ciebie mega atrakcyjną ofertę
(to oszczędność 500zł za pełny kurs!):

€35/h

zajęć indywidualnych

€25/h

zajęć w grupie


Zapisz się na kurs i skorzystaj z promocji


Sezon zaczynamy już 15 marca 2018r.

Oferta ważna do 28 kwietnia lub do wyczerpania miejsc.

DLACZEGO
UNHOOKED?

Nasz spot - Lo Stagnone

Szkolenia odbywają się na przestrzennej lagunie Lo Stagnone. Największą zaletą tego spotu jest niesamowity flat - miejscami woda jest tak płaska, że na jej tafli można ujrzeć swoje odbicie. Takie warunki znacznie ułatwiają naukę i gwarantują szybki progres zarówno podczas pierwszych godzin z kajtem, jak i w przypadku doskonalenia pływania czy nauki nowych tricków. Słoneczny i wietrzny klimat pozwala uprawiać u nas kitesurfing przez cały rok. W ciągu sezonu letniego pływamy bez pianek!

Spot kite Lo Stagnone na Sycylii

Dlaczego my?

Nie mamy aspiracji do stworzenia korpo-szkółki ani dużej firmy. Zależy nam na dobrym kontakcie z kursantami, przyjemnym spędzeniu czasu i dzieleniu się swoją pasją. Jeśli chcesz nauczyć się nowego sportu i przy okazji poznać fajnych ludzi dobrze trafiłeś/aś ;)

Organizujemy darmowe transfery z lotniska w Trapani! Jeśli lądujesz w Palermo również dowieziemy Cię na miejsce.

Pomagamy w załatwieniu noclegu. Śmiało dzwońcie lub piszcie w tej sprawie.

Uczymy na każdym poziomie zaawansowania - nie ważne czy chcesz zrobić swój pierwszy hals, pragniesz nauczyć się skoków przez zenit, czy chcesz zacząć przekładać hapeki - pomożemy :)

Rozliczamy się uczciwie - szkolimy tylko wtedy kiedy warunki są dobre (wystarczająco mocno wieje) a Ty płacisz tylko za wypływane godziny.

Mamy tegoroczny sprzęt 2022 - będzie więc on przyjemny i łatwy w użyciu a prawdopodobieństwo awarii bardzo niskie. Szkolimy na najnowszym sprzęcie F-One.


Zapisz się na kurs i skorzystaj z promocji